Thumbnail Image

Рекомендації щодо створення, відновлення, реконструкції та утримання полезахисних лісових смуг у степовій та лісостеповій зонах України


Also available in:
No results found.

Related items

Showing items related by metadata.

 • Thumbnail Image
  Booklet
  Рекомендації щодо вирощування курчат 2019
  Also available in:
  No results found.

  Брошура "Рекомендації щодо вирощування курчат" містить інформацію щодо підготовки приміщення, правила купівлі курчат, рекомендації щодо обігріву та особливостей вигодовування. Також у брошурі описано найпоширеніші хвороби птиці - симптоми захворювання та поради щодо профілактики та лікування.
 • Thumbnail Image
  Brochure, flyer, fact-sheet
  Україна: Оновлення щодо гуманітарного реагування
  21 липня 2022 року
  2022
  Also available in:

  У цьому документі опубліковано актуальну інформацію щодо гуманітарної ситуації в Україні та реагування Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України (Мінагро), станом на 2 червня, площа посіву ярих культур під урожай 2022 року скоротилася на 20 відсотків порівняно з минулим роком. Станом на 23 червня, кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО) зменшилася до 6,3 млн осіб (14 відсотків населення). Згідно з оновленим Планом швидкого реагування ФAO, організація потребує 115,4 млн доларів США для надання допомоги 979 320 жителям сільської місцевості до кінця грудня 2022 року. Для розв’язання проблеми дефіциту зерносховищ, у межах Плану швидкого реагування ФАО розробила Стратегію щодо підтримки зберігання зерна, відповідно до якої організація потребує додаткових 50 млн доларів США для забезпечення зберігання 3,2 млн тонн зерна в Україні – 20 відсотків від загальнонаціональної потреби. Станом на сьогодні, ФАО отримала 30,4 млн доларів США від загальної необхідної суми у 165,4 млн доларів США у межах Плану та Стратегії. Додатково ФАО потрібно ще 135 млн доларів США. З них 102 млн доларів терміново необхідні для підтримки незахищених домогосподарств та збільшення сільськогосподарського виробництва в сільській місцевості. Станом на 15 липня, ФАО надала екстрену сільськогосподарську допомогу для 30 622 домогосподарств (80 000 осіб) у 13 областях України. Команда ФАО в Україні налічує понад 95 осіб, включно з технічним та оперативним персоналом, направленим для розширення діяльності.
 • Thumbnail Image
  Document
  Прес-конференція «Виклики м’ясної галузі та ініціативи щодо їх подолання»: підсумки та прогнози 2016
  Also available in:
  No results found.

  2015-ий став справжнім випробуванням для м’ясної галузі України. Низька купівельна спроможність населення, несприятливі політичні й економічні фактори, складна епізоотична ситуація (насамперед неконтрольоване поширення африканської чуми свиней (АЧС)) – саме ці проблеми обговорювали під час прес-конференції «Виклики м’ясної галузі та ініціативи щодо їх подолання», що відбулася 2-го грудня у приміщенні Інформаційного агентства УНІАН, представники ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організаці я ООН) й Асоціації свинарів України (АСУ).

Users also downloaded

Showing related downloaded files

No results found.