Thumbnail Image

БioБезпека під час полювання

СТОП африканська чума свиней


Also available in:
No results found.

Related items

Showing items related by metadata.

 • Thumbnail Image
  Document
  Прес-конференція «Виклики м’ясної галузі та ініціативи щодо їх подолання»: підсумки та прогнози 2016
  Also available in:
  No results found.

  2015-ий став справжнім випробуванням для м’ясної галузі України. Низька купівельна спроможність населення, несприятливі політичні й економічні фактори, складна епізоотична ситуація (насамперед неконтрольоване поширення африканської чуми свиней (АЧС)) – саме ці проблеми обговорювали під час прес-конференції «Виклики м’ясної галузі та ініціативи щодо їх подолання», що відбулася 2-го грудня у приміщенні Інформаційного агентства УНІАН, представники ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організаці я ООН) й Асоціації свинарів України (АСУ).
 • Thumbnail Image
  Document
  «М’ясний» проект: відкриття новий можливостей українського тваринництва 2016
  Also available in:
  No results found.

  Незважаючи на війну на Сході та кризу, Україна залишається цікавою для міжнародних інвесторів та донорських організацій. Зокрема, Сільськогосподарська та продовольча організація ООН (ФАО) і Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підтримують український АПК уже не перший рік. 2015-ий не став виключенням. Так, цьогоріч за їх підтримки в Україні розпочалася реалізація проектів «Підвищення ефективності діалогу держави та бізнесу в м’ясній галузі» та «Африканська чума свиней: зростання об ізнаності про ризик і зменшення ризиків в Україні
 • Thumbnail Image
  Document
  Симуляційні вправи: бути готовим у випадку АЧС 2016
  Also available in:
  No results found.

  Останнім часом на території України не фіксували випадки АЧС. Але, незважаючи на це, пильності втрачати не можна! З цією метою ФАО, ЄБРР, уряд Японії та Асоціація свинарів України об’єднали зусилля і провели ще два семінари-симуляції. Цього разу реагувати у випадку АЧС вчили свинарів та представників Держветфітослужби Житомирської й Волинської областей.

Users also downloaded

Showing related downloaded files

No results found.