Thumbnail Image

Україна: План швидкого реагування, березень-грудень 2022 року

Підтримка сільськогосподарського виробництва для покращення наявності продуктів харчування та доступу до продовольства

ФАО. 2022. Україна: План швидкого реагування, березень–грудень 2022 року – Підтримка сільськогосподарського виробництва покращить наявність продуктів харчування та доступ до продовольства. Рим.Also available in:

Related items

Showing items related by metadata.

 • Thumbnail Image
  Brochure, flyer, fact-sheet
  Україна: Оновлення щодо гуманітарного реагування
  21 липня 2022 року
  2022
  Also available in:

  У цьому документі опубліковано актуальну інформацію щодо гуманітарної ситуації в Україні та реагування Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України (Мінагро), станом на 2 червня, площа посіву ярих культур під урожай 2022 року скоротилася на 20 відсотків порівняно з минулим роком. Станом на 23 червня, кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО) зменшилася до 6,3 млн осіб (14 відсотків населення). Згідно з оновленим Планом швидкого реагування ФAO, організація потребує 115,4 млн доларів США для надання допомоги 979 320 жителям сільської місцевості до кінця грудня 2022 року. Для розв’язання проблеми дефіциту зерносховищ, у межах Плану швидкого реагування ФАО розробила Стратегію щодо підтримки зберігання зерна, відповідно до якої організація потребує додаткових 50 млн доларів США для забезпечення зберігання 3,2 млн тонн зерна в Україні – 20 відсотків від загальнонаціональної потреби. Станом на сьогодні, ФАО отримала 30,4 млн доларів США від загальної необхідної суми у 165,4 млн доларів США у межах Плану та Стратегії. Додатково ФАО потрібно ще 135 млн доларів США. З них 102 млн доларів терміново необхідні для підтримки незахищених домогосподарств та збільшення сільськогосподарського виробництва в сільській місцевості. Станом на 15 липня, ФАО надала екстрену сільськогосподарську допомогу для 30 622 домогосподарств (80 000 осіб) у 13 областях України. Команда ФАО в Україні налічує понад 95 осіб, включно з технічним та оперативним персоналом, направленим для розширення діяльності.
 • Thumbnail Image
  Brochure, flyer, fact-sheet
  Україна: Оновлення щодо гуманітарного реагування
  18 жовтня 2022 року
  2022
  Also available in:

  У цьому документі міститься актуальна інформація щодо гуманітарної ситуації в Україні та реагування Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, Україна експортувала 12,9 млн тонн зернових, зернобобових та борошна у 2022/23 маркетинговому році (включаючи вересень 2022 року), у порівнянні з 20 млн тонн у минулому маркетинговому році. У межах Чорноморської зернової ініціативи, з початку серпня до середини жовтня експортовано понад 7,8 млн тонн зерна та продовольчих товарів, з яких 24 відсотки вантажів відправлено до країн з низьким та нижчим середнього рівнями доходу. Індекс продовольчих цін знизився майже на 14,6 відсотків від його максимальноно показника у березні 2022 року. Станом на 26 вересня 2022 року, кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні зменшилася з 6,9 млн до 6,2 млн, оскільки багато з них повернулися до своїх домівок у районах, що нещодавно стали доступними. Найбільш нагальною потребою для ВПО залишається доступ до фінансів. У межах Плану швидкого реагування та Стратегії щодо підтримки зберігання зерна, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) потребує 180,4 млн доларів США для надання допомоги 979 320 особам, забезпечення 25 відсотків потреб країни у зберіганні зерна та зміцнення потенціалу Уряду щодо тестування та сертифікації продовольчих товарів, необхідних для експорту. На сьогодні, ФАО отримала 79,7 млн доларів США. Терміново необхідні ще 100,7 млн доларів США для підтримки незахищених домогосподарств у сільській місцевості під час зимового сезону. ФАО продовжує працювати в Україні з командою, що налічує понад 95 осіб, включно з технічним та оперативним персоналом, направленим для розширення діяльності.
 • Thumbnail Image
  Brochure, flyer, fact-sheet
  Україна: Оновлення щодо гуманітарного реагування
  11 квітня 2022 року
  2022
  Also available in:

  Попередні результати моніторингової системи Продовольчої та сільськогосподарської організації Об'єднаних Націй (ФАО) показують тенденцію до погіршення продовольчої безпеки, зокрема в областях, де ведуться активні бойові дії, та в областях з найбільшою кількістю переміщених осіб. Серед тих областей, де проживає значна кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО), 20 відсотків приймаючих домогосподарств мають нестачу фінансових ресурсів, щоб задовольнити свої основні потреби в продовольстві та оплатити рахунки, і в середньому 80 відсотків вдаються до різних механізмів самозабезпечення та беруть гроші у кредит. ФАО потрібно 115.4 млн доларів США для допомоги 981 627 жителям сільської місцевості до кінця грудня. Станом на сьогодні, ФАО зібрала 8.4 мільйона доларів США для забезпечення 70 941 особи засобами до існування. З більшою кількістю ресурсів ФАО зможе охопити більше людей до початку весняного сезону. Ця підтримка потрібна терміново.

Users also downloaded

Showing related downloaded files

No results found.