Thumbnail Image

Всесвітній день продовольства 2020 - Виростимо, нагодуємо, підтримаємо. Разом. Наші дії - наше майбутнє.

Виростимо, нагодуємо, підтримаємо. Разом. Наші дії - наше майбутнє.Related items

Showing items related by metadata.

 • Thumbnail Image
  Brochure, flyer, fact-sheet
  НАШІ ДІЇ – ЦЕ НАШЕ МАЙБУТНЄ - ЗДОРОВІ ДІЄТИ ДЛЯ #ПОДОЛАННЯГОЛОДУ У СВІТІ 2020
  Десятиліттями світ досягав прогресу в боротьбі з голодом. Однак кількість людей, які недоїдають, знову зростає. Понад 820 мільйонів осіб, або приблизно кожна дев’ята людина, голодують. Та продовольча безпека в наш час – це не лише питання кількості, це також питання якості. Нездорові дієти стали провідним фактором ризику виникнення захворювань та збільшення смертей в усьому світі. Існує нагальна потреба зробити здорові та стійкі дієти доступними для кожного.
 • Thumbnail Image
  Book (stand-alone)
  Навчальний посібник - Наші дії - це наше майбутнє
  Покращення виробництва, покращення якості харчування, покращення стану навколишнього середовища та покращення якості життя
  2021
  Дізнайтесь про захоплюючий світ продуктів харчування та сільського господарства у Навчальному посібнику до Всесвітнього дня продовольства. Слідкуйте за подорожжю їжі від лану до вашого столу та великими зусиллями героїв сфери продовольства, які вони докладають, щоб доставити їжу до столу, незалежно від обставин. І дізнайтеся, як ваш щоденний вибір та дії можуть змінити ситуацію. Незалежно від вашого віку, ви можете стати героєм сфери продовольства!
 • Thumbnail Image
  Brochure, flyer, fact-sheet
  Україна: Оновлення щодо гуманітарного реагування
  18 жовтня 2022 року
  2022
  Also available in:

  У цьому документі міститься актуальна інформація щодо гуманітарної ситуації в Україні та реагування Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, Україна експортувала 12,9 млн тонн зернових, зернобобових та борошна у 2022/23 маркетинговому році (включаючи вересень 2022 року), у порівнянні з 20 млн тонн у минулому маркетинговому році. У межах Чорноморської зернової ініціативи, з початку серпня до середини жовтня експортовано понад 7,8 млн тонн зерна та продовольчих товарів, з яких 24 відсотки вантажів відправлено до країн з низьким та нижчим середнього рівнями доходу. Індекс продовольчих цін знизився майже на 14,6 відсотків від його максимальноно показника у березні 2022 року. Станом на 26 вересня 2022 року, кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні зменшилася з 6,9 млн до 6,2 млн, оскільки багато з них повернулися до своїх домівок у районах, що нещодавно стали доступними. Найбільш нагальною потребою для ВПО залишається доступ до фінансів. У межах Плану швидкого реагування та Стратегії щодо підтримки зберігання зерна, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) потребує 180,4 млн доларів США для надання допомоги 979 320 особам, забезпечення 25 відсотків потреб країни у зберіганні зерна та зміцнення потенціалу Уряду щодо тестування та сертифікації продовольчих товарів, необхідних для експорту. На сьогодні, ФАО отримала 79,7 млн доларів США. Терміново необхідні ще 100,7 млн доларів США для підтримки незахищених домогосподарств у сільській місцевості під час зимового сезону. ФАО продовжує працювати в Україні з командою, що налічує понад 95 осіб, включно з технічним та оперативним персоналом, направленим для розширення діяльності.

Users also downloaded

Showing related downloaded files

No results found.