Thumbnail Image

Kniha aktivit – Zdravé rostliny, planeta zdravíFAO. 2020. Příručka pro děti - Zdravé rostliny - zdravá planeta. Řím.

Related items

Showing items related by metadata.

 • Thumbnail Image
  Book (series)
  Světová referenční báze pro půdní zdroje 2014
  Mezinárodní klasifikační systém půd pro jejich pojmenovávání a tvorbu mapových legend - Aktualizovaná verze 2015
  2019
  Tato publikace je revidovanou a aktualizovanou verzí zpráv číslo 84 a 103 o světových půdních zdrojích a uvádí mezinárodní půdní klasifikační systém. Každá půda na světě může být zařazena do jedné z 32 Referenčních půdních skupin, jak je definováno v tomto dokumentu. Může být rovněž charakterizována skupinou kvalifikátorů. Výsledný název půdy poskytuje informace o vývoji půdy, ekologických funkcích a půdních vlastnostech, vztahujících se k využití půdy a managementu. Stejný systém, mírně upravený, může být využit pro tvorbu názvů jednotek v legendách půdních map. S přihlédnutím k národním klasifikačním systémům půd usnadňuje Světová referenční báze pro půdní zdroje sdílení informací o půdě na mezinárodní úrovni.
 • Thumbnail Image
  Book (stand-alone)
  Libro de actividades – Plantas sanas, planeta sano 2020
  Este libro de actividades ha sido diseñado, escrito e ilustrado para acercar a los niños y jóvenes al mundo de la protección de las plantas. Aunque está dirigido a un grupo de edad entre ocho y doce años, este libro también puede ser útil para niños mayores y educadores. Se puede considerar como el primer manual simple de protección vegetal, diseñado con motivo del Año Internacional de la Sanidad Vegetal 2020.
 • Thumbnail Image
  Brochure, flyer, fact-sheet
  AGROVOC
  Koncepční centrum propojených dat pro potravinářství a zemědělství
  2020
  Tato brožura představuje AGROVOC, kontrolovaný terminologický slovník a tezaurus, který zahrnuje všechny oblasti, kterým se věnuje Organizace pro výživu a zemědělství Spojených národů, pomáhá taková data standardizovat a napomáhá jejich snadnějšímu vyhledávání.

Users also downloaded

Showing related downloaded files

No results found.